Bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą | 5 czerwca 2021

Bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą na temat tlenoterapii z pokazem komory już w czerwcu!

5 czerwca 2021 roku (sobota) będzie dniem otwartym w słupskim Gabinecie Terapii Tlenowej – Tlenarium należącym do Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Praktis.

Dla starszych mieszkańców Słupska i okolic Poradnia proponuje w tym dniu bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą na temat bezinwazyjnej, bezpiecznej i bardzo skutecznej metody leczenia tlenem w dwuosobowj komorze hiperbarycznej. Konsultacje będą połączone z pokazem komory. Tak zwana tlenoterapia stosowana jest u osób z różnymi chorobami, w tym m.in. u cierpiących z powodu ostrych i przewlekłych schorzeń, w zaburzeniach neurologicznych u dzieci i dorosłych, a także w rehabilitacji sportowej. Komorę hiperbaryczną stosuje się w leczeniu m.in. autyzmu, Alzheimera, cukrzycy, otyłości, chorób przewodu pokarmowego, a także w medycynie estetycznej i po przebytym koronawirusie.

Osoby zainteresowane bezpłatnym udziałem w dniu otwartym w gabinecie Tlenarium (przy ul. Mierosławskiego 10, budynek Word-u) muszą wcześniej zarejestrować się telefonicznie pod numerem telefonu Tel. 530 055 301 (pon.-pt. w godz. 9-15) do 3 czerwca.

Bezpłatne konsultacje dla dzieci

Rodziców dzieci w wieku 2-5 lat zaniepokojonych rozwojem sensoryczno-motorycznym lub rozwojem mowy swojego dziecka zapraszamy na bezpłatne konsultacje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Praktis. Więcej informacji znajdą państwo na stronie terapiadzieci.slupsk.pl/bezplatne-konsultacje-dla-dzieci-w-wieku-2-5-lat-5-czerwca-2021 oraz pod numerem telefonu 530 055 301.

Wszystkie konsultacje w ramach akcji profilaktycznej odbędą się przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii (obowiązkowe maseczki).

Serdecznie zapraszamy!

Organizator: Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna PRAKTIS